درباره ما

درباره ما

سرویس ویوکانت در سال 1397 با هدف افزایش فروش در شعبات زنجیره‌ای و مجتمع‌های تجاری کشور شکل گرفت تا با ارائه داده‌های دقیق و اطلاعاتی با قابلیت اعتماد بالا بتواند مدیران را برای تصمیم‌گیری بهتر و ارتقاء کسب و کارشان یاری رساند.

بدین منظور، تیم ما محصولی به نام ویوکانت را طراحی کرده که کار آن شمارش افراد است. شمارش با استفاده از فناوری مبتنی بر سنجش رادار است که می‌تواند داده‌های قابل اعتمادی درباره ترافیک ورودی به شما ارائه دهد.
سرویس ویوکانت می‌تواند برای اهداف مختلف تجاری و غیر تجاری هم‌چون فروشگاه‌ها، هایپرمارکت‌ها، مجتمع‌های تجاری، کافی‌شاپ‌ها، هتل‌ها، رستوران‌ها، موزه‌های تاریخی، کتابخانه‌ها، گالری‌ها، ساختمان‌ها و فرودگاه‌ها مورد استفاده قرار گیرد.

سرویس فردشمار ویوکانت (WaveCount) به شما این امکان را می‌دهد که تعداد بازدیدکنندگانی را که در زمان‌های مختلف به فروشگاه‌ها، مال‌های تجاری یا مراکز خدمات مشتریان شما می‌آیند را طبقه‌بندی‌شده مشاهده کنید. شما قادر خواهید بود ترافیک ورودی را به‌صورت ساعتی، روزانه، هفتگی، ماهانه و حتی سالانه دریافت کنید و با ردیابی این داده‌ها اطلاعات مورد نیاز برای ارتقاء کسب و کار خود را فراهم سازید.
شرکت‌های مختلفی در دنیا وجود دارند که سرویس فردشمار را ارائه می‌دهند، اما تجربه‌های بعد از خرید نقاط ضعفی را نشان داده است: اغلب، دقت ادعا شده با داده‌های خروجی منطبق نیست و در پشتیبانی بعد از فروش مسئولیت‌پذیری وجود ندارد. در حالیکه از ویژگی‌های متمایز کننده سرویس ویوکانت نسبت به سایر دستگاه‌های موجود، فناوری روز، دقت بالای داده‌ها، مسئولیت‌پذیری و پشتیبانی داده‌های خروجی است. هدف ما این است که باارزش‌ترین داده‌ها و بهترین سرویس در اختیار صاحبان و مدیران کسب و کارها قرار گیرد.

چرا ویوکانت؟

داشبوردهای تحلیل داده

داشبوردهای اختصاصی در اختیار شما قرار می‌گیرد که می‌توانید گزارش‌های آماری و تحلیلی خود را در آن مشاهده کنید. ضمن آن‌که دسترسی به داشبورد تحلیل داده‌ها از هر جایی و در هر زمانی امکان‌پذیر است.

اعتمادپذیری داده‌ها

دقت این دستگاه برای تراکم سه نفر در یک مترمربع، بالای 93 درصد و برای یک نفر در یک مترمربع بالای 99 درصد است. لذا داده‌های خروجی دستگاه بسیار قابل‌اعتماد است.

​مسئولیت‌پذیری

از ویژگی‌های بارز سرویس ویوکانت نسبت به سایر دستگاه‌ها، پشتیبانی و مسئولیت‌پذیری نسبت به داده‌های خروجی است. همه تلاش ما این است که بهترین سرویس و باارزش‌ترین داده‌ها در اختیار شما قرار گیرد.

بروزترین تکنولوژی

با استفاده از پیشرفته‌ترین روش اندازه‌گیری ترافیک ورودی (پایش با فرکانس 60  گیگاهرتز) باعث می‌شود شما داده‌های دقیقی از تعداد افراد ورودی داشته باشید.
با انتخاب ویوکانت،
برای بهبود کارایی و افزایش سودآوری در کسب و کار خود سرمایه‌گذاری کنید. بالاترین هدف ما، رشد کسب و کار شماست.

چرا به سیستم فردشمار نیاز داریم؟

می توانید تأثیر استراتژی‌های مختلف بازاریابی و فروش را بر بیزنس خود بصورت کمّی ردیابی کنید. در واقع از داده‌های سرویس ویوکانت نمودارهایی بدست می‌آید که تغییرات ناشی از هر یک از تصمیمات قابل پایش است.

آنالیز مارکتینگ

می‌توانید بدانید که به چه میزان بازدیدکننده داشته‌اید و درنتیجه با ترکیب داده‌های ترافیکی و داده‌های مالی می‌توانید شاخص‌های کلیدی عملکرد را بین فروشگاه‌ها یا شعبه‌ها مقایسه و آنالیز نموده و به بهبود عملکرد کلی سیستم و رشد کسب و کار نائل شوید.

مقایسه منطقی

شاخص‌های کلیدی عملکرد (KPI)، معیارهای اساسی برای ارزیابی کسب و کار شما هستند. در واقع اعدادی هستند که شما باید به‌صورت مرتب آن‌ها را رصد و کنترل کنید تا مشخص شود که آیا کسب و کار شما (فروش، رشد، رضایت مشتری و ...) در مسیر درستی قرار دارد یا خیر؟

شاخص کلیدی عملکرد

چگونه به کسب سود بیشتر کمک می‌کنیم؟

برای کسب سود بیشتر نیاز است رفتار کلی مشتریان خود را بشناسید و بتوانید این رفتار کلی را آنالیز کنید. هنگامی که شما کوچکترین تغییری در سیستم فروشگاهی خود ایجاد می‌کنید، یا تبلیغاتی انجام می‌دهید نیاز است بازخورد مشتریان خود را تحلیل کنید. لذا با استفاده از داده‌ها و داشبوردهای اختصاصی که در اختیار شما قرار می‌گیرد، می‌توانید رفتارهای مشتریان خود را شناسایی و ارزیابی کنید. شما سرویسی دریافت خواهید کرد که به شما امکان می دهد تا:

براساس داده‌های جمع‌آوری شده در گذشته، ترافیک ورودی در آینده را به درستی پیش‌بینی کنید.

آینده‌نگری

در اختیار داشتن داده‌های مشتریان این امکان را به شما می‌دهد تا اثربخشی فعالیت‌های تبلیغاتی خود را پایش کنید

پایش تبلیغات

متوسط ترافیک ورودی می‌گوید که برای یک فروشگاه به چه تعداد پرسنل نیاز دارید تا بهترین سرویس را به مشتریان خود ارائه دهید.

بهینه‌سازی

عملکرد شعبه‌های مختلف خود را با معیار صحیحی مقایسه کنید تا تصمیمات درستی برای رشد بیزنس خود بگیرید.

تصمیم‌سازی