دستگاه شمارش افراد | دستگاه پاخور | People counting | پاخور فروشگاهی

چرا دستگاه footfall ؟

فضای شدید رقابتی، نظارت هوشمند، هزینه‌های عملیاتی زنجیره تامین و تقاضای بازار به طور مداوم در حال تغییر است. بنابراین لازم است که کسب و کارها تصمیمات دقیق و آگاهانه‌ای برای تضمین موفقیت خود بگیرند.

شمارش و نظارت بر بازدیدکنندگان، اطلاعات بنیادی را برای ارتقاء کسب و کار شما در اختیارتان قرار می دهد. این‌که چند نفر از درهای ورودی فروشگاه‌های شما عبور می‌کنند، کجا می‌روند، چه مدت در صف برای خدمات منتظر می‌مانند و میزان ترافیک عابران پیاده، همه آن‌ها اطلاعات ارزشمندی است که در اختیارتان می‌تواند قرار گیرد. بنابراین، این داده‌ها به شما این امکان را می‌دهد که استراتژی‌های کسب‌وکارتان را در حال و آینده به‌طور دقیق و هوشمندانه برنامه‌ریزی و اجرا کنید.

مدیران کسب‌و کار همواره در تلاشند تا با سرمایه‌گذاری‌های مختلف بتوانند مشتریان بیشتری جذب کنند. شما به چه میزان حاضرید تا با سرمایه‌گذاری‌ هوشمند، میزان جذب مشتریان بالقوه خود افزایش دهید؟ شمارش و نظارت بر ترافیک ورودی به شما امکان می‌دهد که داده‌های مربوط به این مشتریان را جمع‌آوری کنید و آنها را به خریداران تبدیل کنید و همچنین یاد بگیرید که چگونه آنها را بازگردانید.

اگر شما مدیرعامل فروشگاه‌های زنجیره‌ای هستید، با چه پارامتر منطقی‌ای میزان عملکرد بین فروشگاه‌های خود را با هم مقایسه می‌کنید؟ آیا هر فروشگاهی که تعداد فروش کمتری داشته‌ باشد، لزوما عملکرد نامناسبی دارد؟ آیا تعداد بازدیدکنند‌گان همه فروشگاه‌های شما به یک میزان است؟ چطور متوجه می‌شوید که مکانی که برای هر فروشگاه خود انتخاب کرده‌اید، هنوز کارآمد است؟ فرض کنید که متوجه آن شوید که فروشگاهی عملکرد نامناسبی دارد و تصمیماتی را اتخاذ کرده‌اید تا میزان فروش آن را افزایش دهید، با چه پارامتر منطقی‌ای بر تغییرات آن نظارت می‌کنید؟
شما نیازمند این هستید که برای کسب‌و کار خود، پارامترهای کلیدی عملکردی (KPI) تعریف کنید تا درک واقع‌بینانه‌ای نسبت به مسائل ذکر شده، در بیزنس‌خود داشته باشید. یکی از این پارامترها، نرخ تبدیل (نسبت تراکنش های واقعی به تعداد مشتریان ورودی) است. اولین قدم برای محاسبه آن، در اختیار داشتن داده‌های بسیار دقیق از ترافیک ورودی است. دستگاه footfall ویوکانت این داده‌ها را با دقت بسیار بالا در اختیار شما قرار خواهد داد.

مزایای دستگاه footfall

دانش دقیق از نرخ تبدیل تعداد مشتریان به تعداد فروش

در گذشته، تعداد کارکنان هر فروشگاه را بر اساس سوابق تراکنش فروشگاهی آن در سال گذشته تعیین می‌کردند. آیا روش هوشمندانه‌تری برای تخصیص کارکنان هر فروشگاه وجود دارد؟ آیا مشتریان شما در تمامی طول روز یا هفته به یک میزان است؟ آیا برای ساعات پرتردد فروشگاه‌، تعداد پرسنل حاضر در هر فروشگاه کفایت می‌کند؟ میزان رضایت مشتریان در زمان‌های پیک هر فروشگاه به چه صورت است؟ آیا در زمان‌های کم تردد فروشگاه، این میزان از حجم کارکنان مورد نیاز است؟ چه ساعاتی و چه روزهایی کارکنان می‌توانند مرخصی بگیرند؟

برای مطابقت کارکنان تخصیص یافته هر فروشگاه لازم است که الگوهای ترافیکی هر فروشگاه را به‌دقت بشناسید. این کار موجب می‌شود مشتریان خود را به حداکثر و هزینه‌های اضافی را به حداقل برسانید. برای داشتن اطلاعات دقیق ترافیک ورودی، نیاز به دستگاه footfall دارید. فردشمار ویوکانت الگوهای ترافیکی را با دقت بسیار بالا در اختیار شما قرار خواهد داد.

برنامه ریزی دقیق برای استقرار کارکنان هر فروشگاه

شما برای افزایش فروش خود نیازمند فعالیت‌های تبلیغاتی گوناگون هستید. سوال مهم این است که چگونه اثربخشی هر یک از فعالیت‌های تبلیغاتی خود را پایش می‌کنید؟ آیا می‌دانید که مقدار هزینه هر نوع بازاریابی موجب چه میزان رشد در بیزنس شما خواهد شد؟ آیا بازه زمانی مناسب برای هر یک فعالیت‌های تبلیغاتی خود را می‌شناسید؟

برای پایش هریک از تبلیغات خود نیازمند این هستید که تاریخچه بازدیدکنندگان و همچنین نرخ تبدیل فروش به بازدیدکنندگان را داشته باشید. لذا با در اختیار داشتن داده‌های قبل و بعد فعالیت تبلیغاتی، می‌توانید آن‌ها را با هم مقایسه کنید. بنابراین اولین گام برای بررسی این موضوع، درک صحیحی از ترافیک ورودی است. دستگاه footfall ویوکانت این امکان را پایش بهتر فعالیت‌های تبلیغاتی فراهم می‌کند. همچنین شناخت دقیق الگوهای ترافیک ورودی بر اساس مکان هر شعبه و داده‌های فروش، می‌تواند مدیران را برای تصمیم‌گیری بهتر و ارتقاء کسب‌و کارشان یاری رساند.

ارزیابی موثر فعالیت‌های تبلیغاتی و بازاریابی شما

صاحبان کسب‌و کارها نیازمند آنالیز منطقی بین فروشگاه‌های خود هستند. با استفاده از داده های قابل سنجش ترافیک ورودی، نرخ تبدیل فروش به بازدیدکنندگان ، میزان هزینه ها و درآمدها و در مجموع میزان سودآوری کلی، هرکدام را به تفکیک بررسی و باهم مقایسه کنید.

بررسی عملکرد فروشگاه‌ها و مقایسه منطقی آن‌ها

دستگاه شمارش افراد | دستگاه پاخور | People counting | پاخور فروشگاهی
دستگاه شمارش افراد | دستگاه پاخور | People counting | پاخور فروشگاهی
دستگاه شمارش افراد | دستگاه پاخور | People counting | پاخور فروشگاهی
دستگاه شمارش افراد | دستگاه پاخور | People counting | پاخور فروشگاهی

ویوکانت به شما سرویسی ارائه می‌دهد که با استفاده از آن تعداد افراد بازدیدکننده از کسب‌وکار خود را به‌دقت بشمارید.

سرویس شمارش افراد، ارتقاء کسب‌وکار

< خرید ویوکانت

وبلاگ ما

رقبای شما چه دانشی دارند؟

بسیاری از خرده فروشان بزرگ معیار منطقی و صحیحی برای مقایسه ندارند. تنها میزان فروش یک فروشگاه، پارامتر کلیدی برای مقایسه آن‌ها است. اگر شما صاحب یک فروشگاه هستید و ...

< ادامه
تمامی مقالات

چرا مراکز خرید به فردشمار نیازمندند؟

صاحبان مال‌های تجاری، برای کنترل و رصد کردن مال‌های تجاری خود نیاز به یک معیار قابل اندازه‌گیری دارند. از آنجایی که ترافیک ورودی بازدیدکنندگان حیات کسب‌و کار یک مرکز تجاری است، ...

< ادامه