مدیریت صف با فردشمار

سیستم مدیریت صف برای فروشگاه‌ها بسیار مهم است. بسیاری از صاحبان و مدیران کسب‌وکار اهمیت  مدیریت خطوط پرداخت را درک نکرده‌اند و بیشتر توجه خود را بر جذب مشتریان به فروشگاه متمرکز کرده‌اند. در واقع، خرید مجدد مشتریان، برپایه رضایت و تجربه خوب بنا شده است. لذا نادیده‌گرفتن آن صدمه‌های عمیقی به کسب‌وکارتان وارد خواهد کرد.
وقتی مشتری وارد یک صف می شود، فروش تضمین شده است. اما اگر صف طولانی باشد و خط به کندی حرکت کند، نظر منفی نسبت به فروشگاه و خدمات شما در ذهن مشتری ثبت خواهد شد، زیرا زمان باارزش او در انتظار خرید محصولات شما تلف شده است. این موارد می تواند منجر به دلخوری و ناامیدی مشتری شود. آنها ممکن است تصمیم بگیرند که پس از خرید به فروشگاه شما دیگر بازنگردند، یا صف را رها کرده و بدون خرید از فروشگاه خارج شوند. گرچه، این فناوری برای کسب‌وکارهایی کاربرد دارد که هر روز با تعداد زیادی از مشتریان سروکار دارد، همانند هایپرمارکت‌ها، فروشگاه‌های بزرگ، بانک‌ها و فرودگاه ها.
فناوری ویوکانت در این زمینه در خدمت شماست تا با سرویس پیشرفته ای که در اختیارتان قرار می‌دهد،  مدیریت صف‌های خود را ارتقاء دهید و مطمئن شوید که هر مشتری که به صف می پیوندد، به پیشخوان خواهد رسید.

مدیریت صف

با سیستم مدیریت صف، شما می‌توانید بر طول صف ها و مدت زمانی که خریداران در صف می مانند، نظارت کنید. با بینشی که از طریق این داده‌ها بدست می‌آید، می‌توان صف‌ها را مدیریت کرد. زمانی که تعداد افراد حاضر در یک صف از حدی بگذرد، هشداری به سیستم مرکزی اعلام می‌گردد که کدام صف‌ها طولانی شده و چه تعداد پیشخوان‌ها باید در آن لحظه به سیستم افزوده شود. همچنین داده‌های جمع‌آوری‌شده می‌تواند برای نظارت بر پرسنل فروشگاه یا برآورد عملکرد کارکنان پیشخوان شما استفاده شود.
سیستم مدیریت صف می تواند به شما در شناسایی شلوغ ترین زمان‌ها کمک کند تا زمان انتظار را تا حد امکان سریع و لذت بخش کنید و موجب خرسندی مشتریان شوید. هنگامی‌که مشتری که با رضایت فروشگاه شما را ترک می‌کند، احتمالاً فروشگاه شما را به دوستان و اعضای خانواده توصیه می‌کند و در آینده مجددا به فروشگاه شما بازخواهند گشت.

سیستم مدیریت صف

دستگاه شمارش افراد | دستگاه پاخور | مدیریت صف | پاخور فروشگاهی

مزایای استفاده از سرویس ویوکانت برای مدیریت صف

بهینه سازی تجربه مشتری و پیشخوان خدمات مشتری
کاهش زمان انتظار مشتریان برای خدمات
افزایش امتیاز رضایت مشتری
افزایش سود
بهبود حفظ مشتری
کاهش هزینه های نیروی کار

ویوکانت به شما سرویسی ارائه می‌دهد که با استفاده از آن تعداد افراد بازدیدکننده از کسب‌وکار خود را به‌دقت بشمارید.

< خرید ویوکانت

با ویوکانت، فروشت رو افزایش بده!

سایر خدمات

همه ما آگاه هستیم که نظارت بر تغییرات ترافیک ورودی  ( به‌صورت ساعتی، روزانه، هفتگی، ماهانه و سالانه) برای کنترل هوشمندانه مراکز خدمات مشتریان، امری ضروری است. بنابراین مدیران، برای کنترل و رصد کردن کسب‌وکار خود نیاز به یک معیار قابل اندازه‌گیری دارند. ویوکانت، این معیار دقیق و منطقی را به شما ارائه می‌دهد.

هر چه را که می‌توانید اندازه‌گیری کنید، قابل مدیریت کردن است.