شمارش بازدیدکنندگان

سرویس فردشمار ویوکانت،
اولین، ساده‌ترین و هوشمندانه‌ترین راه برای ارتقاء کسب‌وکار شماست.

شمارش و نظارت بر بازدیدکنندگان، اطلاعات بنیادی را برای ارتقاء کسب و کار شما در اختیارتان قرار می دهد که نمی‌توان آن را نادیده گرفت. تعداد افرادی که وارد مکان کسب‌وکار شما می شوند و از آن خارج می شوند در واقع اطلاعاتی را در مورد رفتار مشتریان به شما می گوید. با اضافه کردن برخی متغیرها مانند رویدادهای خاص یا تعطیلات، شرایط آب و هوایی، به داده‌های ترافیک ورودی، میتوانید رفتار مشتریان خود را به درستی آنالیز کنید و آن‌ها را بهتر بشناسید. لذا داده‌های دقیق ترافیک ورودی، سنگ بنای توسعه برنامه‌های تجاری شما است.

افزایش سود در کسب‌وکارهایی که وابسته به تعداد بازدیدکنندگان است، تنها با تصمیم‌گیری‌های تجاری هوشمند امکان‌پذیر است. محصولات شما به‌خودی خود به فروش نخواهند رسید و عملیات شما بدون دانستن اینکه چه استراتژی هایی کارآمد نیستند، ساده‌سازی نمی‌شوند. آنچه شما نیاز دارید، جمع‌آوری اطلاعات دقیق و قابل‌اعتماد برای تسهیل در تصمیم‌گیری و تبدیل استراتژی‌ها به درآمد است. رقبای شما چه دانشی دارند که شما از آن بی اطلاع هستید؟

پارامتر‌های "دقت فردشمار" و "پشتیبانی فنی"، بخش جدایی‌ناپذیر یک فردشمار هستند. بنابراین، سرویس فردشمار ویوکانت دستگاه‌های ارزشمندی هستند که داده‌های دقیق ترافیک ورودی کسب‌وکار شما را در اختیارتان قرار می‌دهد.
ویوکانت دارای تجربه‌های ارزشمندی در زمینه جمع‌آوری داده‌های دقیق ترافیک ورودی برای صنعت خرده‌فروشی و مال‌های تجاری است. رشد قابل توجه نرخ تبدیل مشتریانی که از سرویس ویوکانت استفاده کردند، موجب افتخار و سربلندی تیم ما است. متخصصان و کارشناسان فنی تیم ویوکانت، دانش عمیقی در زمینه فناوری‌ فردشمار دارند و همواره سعی می‌کنند که باارزش‌ترین داده‌ها و بهترین سرویس را در اختیار مدیران کسب‌وکارها قرار گیرد.
برای اطلاع بیشتر از سرویس فردشمار ویوکانت، همین امروز با ما تماس بگیرید.

دستگاه شمارش افراد | دستگاه پاخور | پاخور فروشگاهی

ویوکانت به شما سرویسی ارائه می‌دهد که با استفاده از آن تعداد افراد بازدیدکننده از کسب‌وکار خود را به‌دقت بشمارید.

< خرید ویوکانت

با ویوکانت، فروشت رو افزایش بده!

سایر خدمات

همه ما آگاه هستیم که نظارت بر تغییرات ترافیک ورودی  ( به‌صورت ساعتی، روزانه، هفتگی، ماهانه و سالانه) برای کنترل هوشمندانه مراکز خدمات مشتریان، امری ضروری است. بنابراین مدیران، برای کنترل و رصد کردن کسب‌وکار خود نیاز به یک معیار قابل اندازه‌گیری دارند. ویوکانت، این معیار دقیق و منطقی را به شما ارائه می‌دهد.

هر چه را که می‌توانید اندازه‌گیری کنید، قابل مدیریت کردن است.